Systemy monitoringu

Hilow Solutions proponuje systemy monitoringu wizyjnego, które są skutecznym sposobem dozoru i ochrony mienia. Pozwalają na rejestrację i podgląd w czasie rzeczywistym wszystkich zdarzeń na obszarze chronionym. Szerokie możliwości zastosowań w lokalach użytkowych, biurach, sklepach, przedszkolach, czy prywatnych domach gwarantują możliwość stałej kontroli wizualnej. Obecnie systemy analogowe CCTV są zastępowane przez technologie cyfrowe – CCTV IP, które stają się standardem w nowych instalacjach. Oferowane przez nas rozwiązania monitoringu IP gwarantują lepszą jakość obrazu i wyższą funkcjonalność. Dzięki dostarczanej przez naszych partnerów usłudze dajemy Państwu narzędzie umożliwiające podgląd obrazu poprzez sieć internetową z dowolnego komputera.

Streaming video to usługa pozwalająca korzystać z obrazu kamery wielu użytkownikom. Dzięki wykorzystaniu kamer IP system monitoringu wzbogacony zostaje o możliwość podglądu w każdej chwili i z każdego miejsca, w którym mamy dostęp do Internetu. Stwarza to możliwości kontroli i poczucie bezpieczeństwa. Zainstalowanie takiego systemu w przedszkolu pozwala na kontrolę poziomu bezpieczeństwa, zarówno pracowników jak i dzieci, daje rodzicom poczucie komfortu, a w przypadku instalacji w domach jednorodzinnych daje możliwość podglądu pracy opiekunki do dziecka, ogrodnika, czy też sprawdzenia sytuacji alarmowych. W szczególności ofertę kierujemy do:

 • Urzędów Miast/Gmin
 • Żłobków, Przedszkoli, Szkół
 • Obiektów sportowych
 • Placów zabaw
Systemy CCTV zdalnego pomiaru temperatury

Systemy CCTV zdalnego pomiaru temperatury ciała, to odpowiedź rynku na powstałą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym. Działania prewencyjne umożliwiają wczesne wykrycie i działania kontrolne. Systemy CCTV dokonujące pomiaru temperatury ciała pozwalają na natychmiastowy alert. Dokładność pomiaru wynosi 0,3°C, a czas reakcji na pomiar temperatury wynosi ≤ 30ms, wspierają jednocześnie 16 obiektów poddanych pomiarowi. Systemy wykrywające stany gorączkowe znajdują zastosowanie w budykach użyteczności publicznej: szkół, służb celnych, szpitali, lotnisk, dworców, a także inne miesjc pracy, przedsiębiorstw wielobranżowych, marketów spożywczych, galerii handlowych. Firma Hilow Solutions służy pomocą w zakresie projektowania oraz wdrożenia wizyjnych systemów kontroli temperatury ciała. Zapraszamy do kontaktu.

Lokal handlowo - usługowy

Monitoring wizyjny CCTV i CCTV IP w lokalu handlowo usługowym, jest skutecznym narzędziem do weryfikacji zachowań klientów i presonelu. Instalacja monitoringu w sklepie, restauracji, czy pubie zwiększa bezpieczeństwo klientów i pracowników. Pozwala na ograniczenie sytuacji niepożądanych, a także strat materialnych z nimi związanych. System monitoringu wykorzystujący kamery o wysokiej jakości rejestracji obrazu, jest doskonałym narzędziem do analizy sytuacji mających miejsce w miejscu pracy. Analiza taka pozwala na skuteczne zwiększenie efektywności pracy, a także eliminację niektórych zdarzeń. Rejestracja pozwala na ustalenie osób zachowujących się nieodpowiednio zarówno do osób jak i mienia. 

Właściwe zaprojektowanie i późniejsze wykonanie instalacji systemu monitoringu wizyjnego jest możliwe po zapoznaniu się z charakterystyką obiektu, jego architekturą. Jednak to specyfika działalności w sposób najistotniejszy wpływa na końcowy efekt działania systemu. System monitoringu musi obejmować wszystkie obszary istotne dla danej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą instalacją w obiekcie typu salon sprzedaży

system-monitoringu-lokal-handlowo-uslugowy

Dom, Apartament

system-monitoringu-dom-apartament

Hotel, Restauracja

Monitoring wizyjny CCTV jest niezbędnym elementem instalacji w obiektach typu hotel, restauracja, sala weselna. Profesjonalnie zaprojektowany system monitoringu zwiększa bezpieczeństwo gości hotelowych, klientów restauracji, czy pracowników tych obiektów.

System powinien obejmować swoim zasięgiem pomieszczenia główne, tj. sala weselna, sala konferencyjna, sala balowa, restauracja, recepcja, a także korytarz, hall, parking, ogród, etc.System monitoringu składający się z kamer oraz rejestratora, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nadzoruje i rejestruje wszystkie zdarzenia w obiekcie. Utrwalając wszelkie niepożądane sytuacje, niewłaściwe zachowanie klientów, pracowników oraz osób trzecich.

Tylko profesjonalnie zaprojektowany system zapewni stuprocentową niezawodność i funkcjonalność dopasowaną do danego obiektu.

Firma Hilow Solutions działająca na terenie Wrocławia i okolic, posiada wieloletnie doświadczenie zarówno przy projektowaniu jak i kompleksowej instalacji systemu monitoringu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą instalacją

system-monitoringu-hotel-restauracja

Szkoła, przedszkole

system-monitoringu-szkola-przedszkole

Panel dla żłobków i przedszkoli
 • rozszerza opcję strumieniowania video o opcje dodatkowego prostego panelu dostępnego dla rodziców
 • możliwość zarządzania dostępem dla rodziców do strumieni video
CCTV IP
Monitoring IP daje szereg rozwiązań software'owych możliwych do zrealizowania. Sprawny przegląd sieci, jej rozbudowa oraz niskie koszty eksploatacji powodują, że tradycyjne systemy monitoringu są wypierane przez rozwiązania IP. Wykonujemy instalacje systemów dla różnych obiektów z uwzględnieniem ich przeznaczenia oraz funkcjonalności systemu. Projektując rozwiązanie dajemy możliwość jego późniejszej rozbudowy.
Streaming video - Nadaje.com
 
Dzięki współpracy z firmą Nadaje.com jesteśmy w stanie zaoferować usługę, która spełni wszelkie oczekiwania użytkownika,
oto proponowane rozwiązania:
 
 • panel klienta pozwalający na podgląd strumieni wideo, diagnostykę, weryfikację dokumentów i płatności
 • player video na stronę www w kilku wersjach
 • wsparcie techniczne i pomoc w konfiguracji streamingu i diagnostyce problemów
 • możliwość transmisji z wielu kamer w ramach jednego konta
 • możliwość streamowania/zakupu transmisji w systemie abonamentowym lub na poszczególne dni
 • możliwość transmisji do 20 000 widzów
 • automatyczny system fakturowania i możliwość płatności przelewem lub za pomocą systemu paypal
 • doświadczony zespół i szereg dużych klientów potwierdzających nasze kompetencje korzystających z naszych usług (Nadaje.com)
 • serwery zlokalizowane u najlepszych europejskich dostawców: hetzner, leaseweb