Systemy alarmowe

Hilow Solutions projektując system alarmowy dobiera jego elementy kierując się wytycznymi klienta, jednocześnie proponując sprawdzone rozwiązania. Na rynku znajduje się wiele metod różnych producentów dających możliwość wielu zastosowań. Nasza wiedza i doświadczenie, a także współpraca z najlepszymi dostawcami pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości usługi w dziedzinie zabezpieczeń mienia i ochronny tego co najcenniejsze. Nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Innej funkcjonalności wymaga się w obiektach biurowych, innej w sklepach, czy lokalach użytkowych, domkach i mieszkaniach. Każda z takich inwestycji wymaga indywidualnej analizy i dostosowania do oczekiwań i wymagań konkretnego przypadku. Dlatego tak ważne jest powierzenie realizacji systemu alarmowego wyspecjalizowanej firmie, która traktuje zadanie priorytetowo, a nie jako dodatek np. do instalacji elektrycznych. Jesteśmy w stanie zagwarantować niezawodne systemy SSWiN pod:

Obiekty handlowo-usługowe
Systemy alarmowe pozwalają na zabezpieczenie mienia i spokojne prowadzenie biznesu. Odpowiednie rozmieszczenie i rodzaj czujek skutecznie chronią obiekt. Bezprzewodowe systemy pozwalają na isntalację systemu alarmowego w obiektach, w których wykonanie okablowania jest znacznie utrudnione lub niemożliwe. Systemy alarmowe sterowane z poziomu smartphona za pomocą aplikacji, a także za sms.
Domy, mieszkania

Projektując system dla domu należy wziąć pod uwagę cechy osobowości, wiek i uprawnienia domowników, ilość i przeznaczenie pomieszczeń:

- jeśli w domu są dzieci albo osoby starsze, wymagane jest takie urządzenie sterujące, które w sposób intuicyjny i łatwy pozwoli sterować stanami alarmu.

- jeśli w domu chcemy mieć zwierzaki, to przy użyciu odpowiednich rozwiązań (czujka typu pet friendly) możemy w wyznaczonych pomieszczeniach pozostawić zwierzę w domu, bez obaw o pracę systemu.

- jeśli są pomieszczenia, na których bezpieczeństwie nam bardzo zależy, mogą być one stale chronione niezależnie, czy system jest uzbrojony, czy też nie.

Można spać spokojnie w sypialni na piętrze, gdy parter domu jest uzbrojony, nie martwiąc się tym, że wzbudzimy alarm wychodząc do toalety. Przypisanie konkretnych uprawnień do poszczególnych pomieszczeń, powinno ułatwić pracę, np. ogrodnikowi, który korzystać może tylko z garażu, czy pomieszczenia gospodarczego. O wszystkich zmianach zachodzących podczas pracy systemu informuje nas moduł GSM, wysyłając komunikaty na telefon komórkowy. To tylko kilka możliwości funkcji alarmu. W biurach, lokalach handlowo-usługowych, etc. będą istotne poziomy uprawnień dla pracowników i kierowników. Od przeznaczenia obiektu chronionego będzie zależał dobór czujek, centrali i sposób jej zaprogramowania. Hilow Solutions skonfiguruje system alarmowy tak, by jego funkcje spełniły wymagania każdego użytkownika.