ITC Audio

ITC Audio jest marką Guangzhou ITC Electronic Technology Limited. Od 1995 roku ITC Audio zajmuje się wdrożeniami i produkcją profesjonalnych systemów Public Address. Obecnie ITC Audio jest wiodącym producentem sprzętu elektroakustycznego na rynku azjatyckim. Produkty ITC Audio są eksportowane do ponad 80 krajów na 5 kontynentach w tym do Europy, USA, Azji i na Bliski Wschód.

Dzięki współpracy z wyłącznym przedstawicielem marki ITC Audio w Polsce, firmą Avis media sp. z o.o. staliśmy się wyłącznym dystrybutorem ITC Audio na terenie Wrocławia i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą produktów.

Systemy konferencyjne

Systemy konferencyjne ITC Audio to zestaw produktów umożliwiających profesjonalne nagłośnienie sal konferencyjnych.  Rozwiązania  ITC Audio  pozwalają na współudział w konferencji znacznej liczby osób uprawnionych do zabrania głosu, jednocześnie zapewniając doskonałą jakość przekazu słownego, jak również możliwość prowadzenia obrad w sposób uporządkowany. System konferencyjny pozwala na rejestrację przebiegu obrad jak również na przekaz przebiegu dla osób nie uczestniczących w wydarzeniu.

Głośniki
Seria głośników instalacyjnych ITC Audio doskonale łączy wysoką jakość odtwarzania, trwałość wykonania, łatwość montażu i przystępną cenę.  Mnogość produktów o różnych parametrach pozwala na optymalne dopasowanie sprzętu do realizowanych inwestycji.
Szczególnie polecamy produkty ITC Audio firmom instalatorskim. Głośniki ITC Audio idealnie sprawdzają się przy nagłośnieniach obiektów handlowych, sklepów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych. Kolumny głośnikowe ITC Audio polecamy w systemach nagłośnieniowych obiektów sakralnych – gwarantujemy wysoką jakość dźwięku i idealną zrozumiałość mowy.
 
Matryce audio

Matryce firmy ITC Audio pozwalają na podział nagłaśnianego obiektu na strefy, do których kierujemy różne programy słowne, muzyczne lub komunikaty z jednego, czy też większej ilości pulpitów mikrofonowych. Matryca po odpowiednim okablowaniu systemu i zaprogramowaniu będzie przełączała sygnały audio zgodnie z wymaganiami nagłaśnianego obiektu.
Szeroka gama produktów ITC Audio pozwala na precyzyjne dobranie sprzętu spełniającego wszystkie założenia projektowe systemu nagłośnieniowego.

Wzmacniacze PA
Seria wzmacniaczy ITC Audio to bogata oferta bardzo dobrze brzmiących produktów w niskiej cenie. Wysoka jakość wykonania, trwała konstrukcja i obfity pakiet zabezpieczeń gwarantują długą i bezproblemową pracę systemu.
Rodzina wzmacniaczy ITC Audio to m.in.  wzmacniacze miksujące, wzmacniacze strefowe, wzmacniacze miksujące ze zintegrowanym źródłem – odtwarzacz CD, USB MP3 player, tuner FM.  Dzięki tak szerokiej ofercie istnieje możliwość dopasowania produktu, który idealnie spełnia założenia projektowe systemu nagłośnieniowego.